Kurumsal

1993 YILINDA AKS ( ANKARA KOMEDİ SAHNESİ ) Olarak kurulan topluluğumuz o günden bugüne değin bir çok önemli projeye imza atıp muhtelif isimlerle faaliyet göstermiştir. BAHÇELİ SANATEVİ 1993 yılında kurulan Bahçeli Sanatevi;
AKS Tanıtım, Gösteri ve Yayıncılık Ltd. Şti'nin bir girişimidir. 12 Ekim 2000 'de Devlet Bakanı sayın Hasan Gemici tarafından açılan Sanatevi, üç katlı müstakil bir bina olup, cadde ve sokak olmak üzere iki ayrı girişe sahiptir. Sanatevinde, resim, yaratıcı drama, piyano, gitar, ney, ud, tambur, tiyatro ve konuşma kulübü etkinlikleri gerçekleştirilmiştir.

SANATOLIA SAHNESİ 2001-2014 Yılları arası Migros Akköprü Alışveriş Merkezi'nin Tiyatro Sahnesinde Sanatolia olarak hizmet vermiştir. AKS'nin girişimlerinden biri ve en önemlisidir. Akköprü Migros Alışveriş Merkezi'nde 500 koltuk kapasiteli bu salon ve etkinlikleri tarafımızdan yönetilmiştir.

2014 Yılı Eylül Ayı'ndan itibaren Etlik'te bulunan Antares Alışveriş Merkezi'nde sahnelerimizi açıyoruz.300 koltuk kapasitesine sahip salonumuz Antares Alışveriş Merkezinin üçüncü katında, Kukla Kebap Salonun yanında bulunan Antares Sanat Merkezi bölümünde yer almaktadır. Yetişkinlere yönelik konser- tiyatro-toplantı etkinliklerinin yanı sıra, hafta içi ve hafta sonu çocuk oyunları da salonumuzun devamlı gösterileri arasında yer almaktadır.

Biz Kimiz